קמיסדו

משחק אסטרטגיה עטור פרסים בינלאומיים! המהלך שנבצע בתורנו ( צבע המשבצת עליה נעצור) יקבע ליריב עם איזה מגדל עליו להתקדם בתורו. הראשון שמגיע לצד השני מנצח! נהדר לפיתוח חשיבה אסטרטגית ותכנון מהלכים קדימה.

קשקשת

משחק 'טלפון שבור', רק עם איור! מציירים, מנחשים, מעבירים, מציירים… ובסוף כל סבב, עוקבים אחרי המסע המטורלל שהאיור המקורי עבר וצוחקים בלי סוף. חושבים שאינכם יודעים לצייר? היכונו למשחק מהנה עוד יותר!

שיגעון 49

נצלו את הכסף שלכם בתבונה, הביסו את חבריכם במכירות פומביות, ונסו לתפוס
את הרצף המנצח על הלוח! משחק פשוט ללמידה המחולל אינטראקציה גבוהה בין
השחקנים. כיף לא נורמלי!

סלט נקודות

הרכיבו את סלט החלומות וזכו בכל הנקודות! מי שישלוף את השילוב הטוב ביותר של הירקות וההרכבים מתוך שוק הירקות הדינאמי יזכה בכל הקופה!

ליגרטו ג'וניור

משחק זריזות מהנה וקצבי! מטרת המשחק היא להניח במרכז השולחן כמה שיותר קלפים בעלי צבע או בעל חיים זהה. מפתח זריזות, יכולת השוואה, התאמה ומהירות תגובה.

האתגר הגדול

משחק שיתופי המבוסס על תכנית הטלוויזיה הפופולארית "האתגר הגדול" המשודרת בערוץ הופ! מקנה לילדים הצעירים חוויה ייחודית המשלבת אתגרים שונים לצד פרגון הדדי ושיתוף פעולה.

החוש השישי

החוש השישי מזמין אתכם לחוויה מיוחדת במינה בה תגלו את הכישרון שלכם לקרוא
מחשבות!
במשחק שיתופי זה, עליכם להניח קלפים זה על גבי זה בסדר עולה, במגבלה אחת
בלבד: אין לומר אפילו מילה אחת לאורך כל המשחק!

אנומיה ג'וניור

המשחק עטור הפרסים חוזר – והפעם בגרסה מפתיעה ומהנה במיוחד לקטנים. שולפים
ובודקים – האם הסמל הצבעוני שעל גבי הקלף זהה לסמל שמופיע אצל החבר?
אם כן, הראשון שאומר בקול מילה המתחילה בצליל הפותח של האיור שעל הקלף, זוכה
בנקודה!

אניגמה

מצפינים ונהנים! העבירו קוד מוצפן אל חברי הצוות בצורה של תשדורת גלויה ותמימה לכאורה – אך מבלי שהמתחרים יפצחו אותה! בחרו את מילותיכם בקפידה והצליחו במשימה!

דומיניון

המשחק דומיניון משתייך לקטגוריית משחקי בניית חפיסות. חפיסת הקלפים מייצגת את הממלכה – הדומיניון שלכם. החפיסה שלכם מכילה מצבור דל ומוגבל של אחוזות ומטבעות נחושת, אולם שאיפתכם היא לסיים את המשחק כשבידכם חפיסה עתירת זהב ובה שפע של מחוזות, המאוכלסים בתושבים, מבנים וארמונות, ומוסדות הממלכה בהם בנויים לתלפיות.

דומיניון הוא משחק ענק, שיצר ז'אנר בתחומו ומוביל את משחקי הבניית החפיסות בעולם.